KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524253
nr 1352 4253
Göte Halvarsson
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Tranor på fält. Signerad. Olja på duk, 60x50 cm
Göte Halvarsson, svensk bildkonstnär född 1927.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:08:35
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr